litografia barwna, papier; 21,5 x 29 cm;
sygn. na płycie l. d.: JulFałat (...) 86;
Praca pochodzi z teki "Album artystyczne" nakładem Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych, Kraków 1887 r.