Gottfried ENGELMANN (1788-1839) - według, Wjazd Franciszka I i Henryka VIII [Entrevue de Francois 1er et de Henry VIII]
litografia, papier; 20 x 50 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: pod kompozycją Fragonard 1823