Zdzisław JASIŃSKI (1863-1932), Pasterka, 1926

cena wywoławcza
~9 345 EUR
~9 345 EUR
sprzedaż warunkowa
~11 682 - 14 018 EUR

olej, płótno; 91 x 73,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Zd. Jasiński 1926.