Józef GRACZYŃSKI (1866-1939), Pod przydrożną kapliczką

cena wywoławcza
~1 869 EUR
~2 102 - 2 570 EUR

olej, płótno; 66,5 x 91 cm;
sygn. p. d.: Józef Graczyński;
obraz przed konserwacją.