Władysław JAROCKI (1879-1965), Przed kościołem, lata 20. XX w.

cena wywoławcza
~2 336 EUR
~2 803 - 3 271 EUR

olej, płótno; 92 x 103 cm;
sygn. p. d.: Wład. Jarocki;
na odwrocie, na płótnie szkice głowy psa w ołówku.