Józef RAPACKI (1871-1929), Pejzaż nadwodny, 1912

cena wywoławcza
~9 345 EUR
~9 345 EUR
sprzedaż warunkowa
~11 682 - 14 018 EUR

olej, płótno; 99,5 x 150 cm;
sygn. i dat. u dołu po środku: JÓZEF RAPACKI 1912 rok / OLSZANKA;
obraz po konserwacji.