Jan KOTOWSKI (1885-1960), U wodopoju, 1922

cena wywoławcza
~1 051 EUR
~1 168 - 1 401 EUR

olej, tektura; 40 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jan Kotowski / 1922.