Zofia ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA (1886-1971), Nasturcje, przed 1933

cena wywoławcza
~1 495 EUR
~1 495 EUR
sprzedaż warunkowa
~1 635 - 1 869 EUR

olej, sklejka; 25 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Zofia Albinowska;
na odwrocie nalepka: TPSP we Lwowie z 1933 roku oraz nalepka z odręcznym opisem: Zofia Albinowska-Minkiewiczowa / 21) "Nasturcje" / cena 80 / Zachęta styczeń 1934.