Jerzy KOSSAK (1886-1955), Palenie sztandarów w trakcie odwrotu spod Moskwy, 1929

cena wywoławcza
~9 345 EUR
~13 317 EUR
~11 682 - 14 018 EUR

olej, płótno naklejone na płytę; 95 x 144 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1929.