Franciszek ZYGMUNTOWICZ (1875-1947?), Po polowaniu

cena wywoławcza
~1 635 EUR
~2 336 - 2 803 EUR

olej, płótno na podkładzie z tektury; 51 x 81 cm;
sygn. p. d.: F. Zygmuntowicz;
Obraz przed konserwacją.