Jerzy KOSSAK (1886-1955), Wesele krakowskie, 1942

cena wywoławcza
~700 EUR
~1 869 EUR
~817 - 934 EUR

olej, tektura; 36 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak / 1942;
na odwrocie dwie pieczęcie - okrągła i prostokątna z pracowni J. Kossaka.