Julian FAŁAT (1853-1929), Nad rzeką w Bystrej

cena wywoławcza
~9 345 EUR
~9 345 EUR
sprzedaż warunkowa
~11 682 - 14 018 EUR

akwarela, gwasz, tektura; 46,5 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany p. d.: jFałat / Bystra.