Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979), Widok na Plac Zamkowy, lata 30. XX w.

cena wywoławcza
~747 EUR
~817 EUR
sprzedaż warunkowa
~841 - 1 074 EUR

olej, tektura; 15 x 23 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński;
obraz przed konserwacją.