Wlastimil HOFMAN (1881-1970), Anioł Sprawiedliwości, 1942

cena wywoławcza
~1 682 EUR
~3 504 EUR
~1 869 - 2 336 EUR

olej, sklejka; 22,5 x 47 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Wlastimil 1942 / Hofman / Tel Aviv;
na odwrocie m.in. napis autorski: Anioł sprawiedliwości (ołówkiem) oraz napisy wtórne.