Konstanty MACKIEWICZ (1894-1985), Hiszpania - Przed katedrą; z cyklu: Katedry

cena wywoławcza
~7 009 EUR
~8 177 - 9 345 EUR

olej, płótno; 100 x 130 cm;
sygn. l. d.: KMackiewicz;
na odwrocie nalepka wystawowa: PRACA EKSPONOWANA / NA PIERWSZEJ WYSTAWIE PLASTYKI / I SYMBOLIZMU / ZŁOTEGO GRONA / DNI ZIELONEJ GÓRY / PAŹDZIERNIK 1963;
Obraz wystawiany na wystawach monograficznych w Londynie w 1975 roku, w Łodzi w 1976 roku oraz 1977 roku - reprodukowany il. nlb. 50.