Eugeniusz DZIERŻENCKI (1905-1990), Molo Sopockie, 1955

cena wywoławcza
~934 EUR
~934 EUR
sprzedaż warunkowa
~1 051 - 1 285 EUR

olej, tektura; 34 x 43 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: E. Dzierżencki;
na odwrocie nalepka autorska z wypełnionym tytułem obrazu i czasem powstania; obok stempel Desy w Katowicach.