Jan KLĘPIŃSKI (1872-1913), Pejzaż włoski

cena wywoławcza
~747 EUR
~841 - 1 121 EUR

olej, płótno; 41 x 51 cm;
sygn. p. d.: J Klępiński;
obraz przed konserwacją.