Józef POPCZYK (1890-1971), Motyw z francuskiej Riviery, ok. 1930

cena wywoławcza
~2 570 EUR
~2 803 - 3 504 EUR

olej, płyta; 48,5 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Popczyk.