litografia barwna, papier; 32 x 22 cm;
sygn. ołówkiem l. d.: Lebenstein;
p. d.: 69/100.
Ilustracja do bibliofilskiego wydania poezji Eugenio MONTALE - „Cinquante ans de poésie”, 1972.