Kazimierz MIRECKI (1830-1911), Portret mężczyzny, 1892

cena wywoławcza
~3 044 EUR
~3 512 - 4 449 EUR

olej, płótno; 73 x 59 cm;
sygn. i dat. p. d.: K. Mirecki / 92 r.
na odwrocie pieczęć z adresem: KRAK. PRZEDM. 92 (słaboczytelna).