Stanisław MOSZYŃSKI (1869-1907), W oczekiwaniu na Marynę

cena wywoławcza
~1 288 EUR
~1 405 - 1 873 EUR

olej, płótno; 100 x 56 cm;
sygn. l. d.: S. Moszyński.