Jerzy KOSSAK (1886-1955), Pościg, 1940

cena wywoławcza
~1 053 EUR
~1 405 EUR
~1 288 - 1 522 EUR

olej, tektura; 19,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1940;
Obraz po konserwacji.