Zygmunt JÓZEFCZYK (1881-1966), Jeździec, 1922

cena wywoławcza
~936 EUR
~1 170 - 1 639 EUR

olej, tektura; 68 x 98 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z. Józefczyk / 22.;
na odwrocie nalepka z Salonu Dzieł Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego w Krakowie z tytułem Jeździec i liczbą 1974.