Stanisław KAMOCKI (1875-1944), Chrystus na krzyżu

cena wywoławcza
~1 990 EUR
~2 107 - 2 576 EUR

olej, płótno; 35 x 25 cm;
sygn. p. d.: SKamocki;
na odwrocie fragment pejzażu miejskiego w oleju oraz szkicowym ujęciu.