Teodor AXENTOWICZ (1859-1938), Dziewczyna z różami

cena wywoławcza
~4 683 EUR
~7 025 - 8 196 EUR

pastel, akwarela, tektura; 67 x 48 cm;
sygn. l. d.: T. Axentowicz;
na odwrocie owalny stempel krakowskiego składu dla malarzy Reginy Aleksandrowicz.