Edward DWURNIK (1943-2018), Za Żelazną Bramą, 2008/2009

cena wywoławcza
~4 449 EUR

Jeśli chcesz licytować tę pozycję zgłoś ją do licytacji

limit

do końca licytacji
PLN
.00
Twój limit:
~5 386 - 7 025 EUR

akryl, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2009 / E. DWURNIK ;
na odwrocie opis autorski: 2008 / E. DWURNIK / "ZA ŻELAZNĄ BRAMĄ " / NR: XXIII. 318. 4029.