Andrzej BARTCZAK (ur. 1945), Antypody - Most, 1995

cena wywoławcza
~1 756 EUR

Jeśli chcesz licytować tę pozycję zgłoś ją do licytacji

limit

do końca licytacji
PLN
.00
Twój limit:
~1 873 - 2 107 EUR

technika mieszana, płótno; 73 x 81,5 x 3,8 cm;
sygn. i dat. l. g.: ABARTCZAK 1995;
opisana na odwrocie: ABARTCZAK 1995 / Antypody
(most).