Andrzej ZWIERZCHOWSKI (ur. 1954), Lampa,1980

cena wywoławcza
~4 683 EUR

Jeśli chcesz licytować tę pozycję zgłoś ją do licytacji

limit

do końca licytacji
PLN
.00
Twój limit:
~5 854 - 8 196 EUR

olej, płótno; 138,5 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ANDRZEJ / ZWIERZCHOWSKI /
„LAMPA" / 1980 / 135 x 120.