Hanna Dąbkowska-Skriabin (1932-2013), Bez tytułu, 1959

cena wywoławcza
~749 EUR

Jeśli chcesz licytować tę pozycję zgłoś ją do licytacji

limit

do końca licytacji
PLN
.00
Twój limit:
~843 - 1 124 EUR

olej, płótno; 61 x 45 cm;
sygn. i dat. l. d.: DĄBKOWSKA 59.