Andrzej FOGTT (ur. 1950), Góra Wolności, 1991

cena wywoławcza
~4 449 EUR

Jeśli chcesz licytować tę pozycję zgłoś ją do licytacji

limit

do końca licytacji
PLN
.00
Twój limit:
~4 918 - 6 557 EUR

olej, płótno; 186 x 131 cm;
sygn. i dat. p. g.: Fogtt 1991 R (wydrapane w warstwie malarskiej);
opis autorski na odwrocie: Andrzej Fogtt / góra wolności / 1991 R / 195 X 131.