olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. i dat. na odwrocie, na płótnie: Wł. Filipiak / 1975 r; oraz na krośnie malarskim: Wł. Filipiak; na odwrocie nalepka wystawowa w BWA w Lublinie z 1981 roku z tytułem: Złociste Słoneczniki.