Józef RAPACKI (1871-1929), Koszykarz (z teki Z dawnej i niedawnej Warszawy), 1926

cena wywoławcza
~11 EUR

litografia, papier; 40 x 29 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: JR (monogram wiązany);