olej, płótno; 30 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: SROKA 2013;
na odwrociu opis autorski: 23P58/2013 JACEK / SROKA / MAMA ZORRO / I NIEGRZECZNY / CHŁOPIEC.