Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999), Kompozycja, 1949

cena wywoławcza
15 000 PLN
15 000 PLN
sprzedaż warunkowa
20 000 - 26 000 PLN

akwarela, piórko, tusz, tusz lawowany, papier naklejony na karton;
38,5 x 24,5 cm (wymiar arkusza z kompozycją);
sygn. i dat. p. d.: J Tchórzewski 49 (piórem).