Tadeusz DOMINIK (1928-2014), Pejzaż mazowiecki, 2008

cena wywoławcza
42 000 PLN
42 000 PLN
sprzedaż warunkowa
48 000 - 60 000 PLN

olej, płótno; 90 x 110 cm;
sygn. p. d.: Dominik; na odwrociu na płótnie napis autorski: DOMINIK 2008 / PEJZAŻ MAZOWIECKI / OL. PŁ. 90 x 110.