olej, płyta, 35 x 44 cm;
sygn. p. d.: J MULARCZYK;
na odwrocie napis autorski: "MŁYNÓWKA" / olej płyta 40 cm x 50 cm / Józef Mularczyk pinx / 1997 r / Bochnia Kaz. Wlk. 36/28 (ołówkiem).