olej, płótno; 100 x 76 cm;
na odwrocie, na płótnie naklejka wystawowa z galerii APENDIX Pawła Sosnowskiego z maszynowo wypisanym autorem oraz tytułem obrazu. Wystawa pod tytułem: Żuławscy 1992.