Józef GURANOWSKI (1852-1922), Pejzaż z rozlewiskiem

cena wywoławcza
8 000 PLN
9 000 - 11 000 PLN

olej, płótno; 80 x 143 cm;
sygn. p. d.: J.Guranowski.