Stanisław MASŁOWSKI (1853-1926), Mokradła, 1913

cena wywoławcza
40 000 PLN
50 000 - 60 000 PLN

olej, płótno; 154,5 x 150 cm;
sygn. i dat. p. d.: STANISŁAW MASŁOWSKI 913