Stanisław KAMOCKI (1875-1944), Widok na Wawel, 1940

cena wywoławcza
8 000 PLN
9 000 - 12 000 PLN

olej, tektura; 35,5 x 50 cm;
na odwrocie opis autorski: CZWARTEK / 21 LISTOPAD 1940 / KRAKÓW oraz dedykacja okolicznościowa;
obraz po konserwacji.