Jan Van HUCHTENBURGH (1647-1733), Pejzaż rzymski ze świątynią Westy, 1674

cena wywoławcza
70 000 PLN
80 000 - 90 000 PLN

olej, płótno; 40 x 48 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. v. H*uchtenburgh / 1674;
na odwrocie pieczęć lakowa oraz napis - nazwisko malarza.