Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979), Widok na kościół Paulinów na Nowym Mieście w Warszawie

cena wywoławcza
6 000 PLN
7 000 - 9 000 PLN

olej, płótno; 25 x 35 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński.