Józef PANKIEWICZ (1866-1940), Bukiet kwiatów w niebieskim wazonie, ok. 1929

cena wywoławcza
80 000 PLN
90 000 - 110 000 PLN

olej, płótno; 60 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: Pankiewicz.
Por.: „Bukiet tulipany, anemony, irysy w porcelanowym wazonie”, ok. 1929 (olej, płótno, 55 x 46 cm, sygn. l. d.: Pankiewicz, Muzeum Narodowe w Warszawie).
Lit. Porównawcza: „Józef Pankiewicz. 1866-1940. Życie i dzieło. Artyście w 140. Rocznicę urodzin”, Muzeum Narodowe w Warszawie, 9 stycznia - 26 marca 2006, Warszawa 2006, poz. 463 (il. barwna).