Wojciech KOSSAK (1856-1942), Studium górala i konia, 1877

cena wywoławcza
2 200 PLN
6 000 PLN
2 500 - 3 000 PLN

akwarela, ołówek, papier; 12,5 x 16 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: WKossak / 1877 (ołówkiem).
Wczesna praca artysty z charakterystyczną dla tego czasu ligaturą pierwszy literami imienia i nazwiska.