kompozycja metali, patynowana, plinta marmurowa okuta ornamentem z brązu złoconego, szkło;
127,5 x 36 x 24 cm; na krawędzi podstawy wtórny napis: J. B. Germain oraz dodany „medalion” (moneta?).
Europa Zachodnia, XX w.