srebro cechowane próby 3 częściowo złocone (punca KS pod koroną); złoto; wys. 1,5 cm, szer. 11 cm, głęb. 8 cm; waga 145 g.
Warszawa, lata 30. XX w.
Giloszowana, z nakładanymi emblematami góralskimi - ciupaga ze złoconym ostrzem z napisem BRONEK i złotym kapeluszem; w lewym górnym rogu złoty monogram ZD