drewno polichromowane, złocenie; wys. ca 14 cm, szer. 12 cm, głęb. 7,8 cm.
Europa Środkowa, XX w.
Uskrzydlone główki o krótkich, kędzierzawych, razowych włosach. Skrzydełka złocone.