drewno polichromowane, złocone; wys. 16 i 14,8 cm, szer. 14,3 i 16 cm, głęb. 8,8 i 7,2 cm.
Europa Środkowa, pocz. XX w.
Jeden z aniołków z włosami brązowymi, drugi - blond. Skrzydła złocone.