Zygmunt AJDUKIEWICZ (1861-1917), Epizod z Potopu szwedzkiego

cena wywoławcza
35 000 PLN
40 000 - 50 000 PLN

olej, płótno dublowane; 109,5 x 159 cm;
sygn. l. d.: Z. Ajdukiewicz;
obraz przed konserwacją.