Abraham BEHRMANN (1876-1942), Jerycho [Palący sziszę]

cena wywoławcza
10 000 PLN
11 000 - 13 000 PLN

olej, sklejka; 55 x 45,5 cm;
sygn. i opisany l. g.: Behrmann Jericho.